Osobní vyzvednutí ve Studiu Manuela/ eshop a rozvoz Wolt nebude možný od 19.6. 13:30 do 23.6. 16:00. Doručení DPD a Zásilkovnou nejsou omezeny.

Kratom | Mitragyna Speciosa

flag-400 Co je TO kratom a jaké jsou DRUHY KRATOMU a jeho účinky?

Kratom je druh vysokého stromu pocházejícího především z jižní a jihovýchodní Asie. Setkat se s ním můžeme v Indonésii, Thajsku, Malajsii, ale roste i v Africe. Latinský název kratomu je Mitragyna speciosa, jistě jste se už s tímto názvem setkali při hledání na internetu. Mitragyn má kromě žlutých květů také velké zelené listy. Listy obsahují velké množství alkaloidů, které při konzumaci účinkují podobně jako opium. Nejedná se však o rostlinu řadící se mezi opiáty, ale mezi opioidy. Obyvatelé států, kde kratom roste, žvýkali jeho listy, což jim v minulosti hlavně pomáhalo při těžké fyzické práci či jako přírodní antidepresiva. V dnešní době se listy převážně suší a dále drtí na jemný prach. K dostání jsou však i celé listy, stonky, tablety nebo tinktura.
Kratom má ucinky popsané v literatuře od lehce euforických, přes energizující, relaxační až sedativní. Účinky kratomu jsou závislé od odrůdy, lépe spíše od barvy jeho listů. Jak užívat kratom, dávkování a účinky naleznete zde. Kratom je v ČR a mnoha dalších zemích EU legální.
Nabízíme velmi kvalitní a 100% přírodní kratom v práškové nebo nasekané formě přímo z Indonésie za nejlepší ceny v ČR. Máme výdejní místo Fajn Kratom Praha (Praha 2 Vinohrady). U nás si můžete koupit kratom 1kg, kilogram již za 1950 Kč.

flag-800 What is kratom and what are its effects?

Kratom | mitragyne is a specie of a tall tree growing predominantly in southeast Asia. You can see it in Indonesia, Thailand, Malaysia but it also exists in Africa. The latin name of kratom is Mitragyna speciosa, for sure you've already heard that name during your internet research. Next to its yellow blossom, the tree has large green leaves. The kratom leaves are rich on alkaloids and when consumed they have a similar effect as opium. Kratom however is not an opioid. Kratom leaves were chewed by farmers which helped them during physical labour. Today, the leaves are mostly dried and crushed into a fine powder. You can also buy whole leaves, stems or liquid extract. Kratom is usually mixed with cold or hot water and used as a beverage.
Kratom effects are described from mildly euphoric, energizing, relaxing to sedative. The effects differ from the vein or the color of its leaf (red, white, green, gold or yellow). Kratom is legal in the Czech Republic and many other EU countries. We're shipping to Germany, Spain, Portugal and Greece. Let us know if your country is not on the list.
We are offering high quality and 100% natural Kratom in powder, tablets or stems. Our Kratom is imported from Indonesia in bulk which allows us to offer very low prices. We are a well established kratom business since 2020 and have an online kratom eshop and pickup point in Prague (Vinohrady). We are one of the cheapest webshops in Czechia and Europe as kilo of kratom costs only 77 EUR.
 

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem