Vážení zákazníci, od 8.5. do 15.7. nebude naše výdejní místo na Praze 2 dostupné. Zboží si můžete nadále objednat a nechat poslat za zvýhodněné ceny. Dear customer, our pickup point at Prague 2 won't be available during May 8-Jul 15. Your order will be processed and shipped to you as usual.

Kratom prášek | Kratom powder

flag-400 Co je kratom a jaké jsou jeho účinky?

Kratom je druh vysokého stromu rostoucího především v jihovýchodní a jižní Asii. Setkat se s ním můžeme v Indonésii, Thajsku, Malajsii, ale roste i v Africe. Latinský název kratomu je Mitragyna speciosa, jistě jste se už s tímto názvem setkali při hledání na internetu. Kratom má kromě žlutých květů také velké zelené listy. Listy obsahují velké množství alkaloidů, které při konzumaci účinkují podobně jako opium. Nejedná se však o rostlinu řadící se mezi opiáty. Obyvatelé států, kde kratom roste, žvýkali jeho listy, což jim v minulosti hlavně pomáhalo při těžké fyzické práci. V dnešní době se listy převážně suší a dále drtí na jemný prach. K dostání jsou však i celé listy, stonky nebo tinktura.

Účinky kratomu jsou v literatuře popsány od lehce euforických, přes energizující, relaxační až sedativní. Účinky kratomu jsou závislé od odrůdy, lépe spíše od barvy jeho listů. Kratom je v ČR a mnoha dalších zemích EU legální.

Nabízíme velmi kvalitní a 100% přírodní Kratom v práškové nebo nasekané formě přímo z Indonésie za nejlepší ceny v ČR. Náš Kratom si můžete koupit jen za 2600 Kč za kilogram.

flag-800 What is kratom and what are its effects?

Kratom is a specie of a tall tree growing predominantly in southeast Asia. You can see it in Indonesia, Thailand, Malaysia but it also exists in Africa. The latin name of kratom is Mitragyna speciosa, for sure you've already heard that name during your internet research. Next to its yellow blossom, the tree has large green leafs. The leafs are rich on alkaloids and when consumed they have a similar effect as opium. Kratom however is not an opium plant. Kratom leafs were chewed by farmers which helped them during physical labour. Today, the leafs are mostly dried and crushed into a fine powder. You can also buy whole leafs, stems or liquid extract. Kratom is usually mixed with cold or hot water and used as a beverage.

The effects of kratom are described from mildly euphoric, energizing, relaxing to sedative. The effects differ from the vein or the color of its leafs (red, white, green, gold or yellow). Kratom is legal in the Czech Republic and many other EU countries. We're shipping to Germany, Spain, Portugal, Slovakia, Croatia, Greece. Let us know if your country is not on the list.

We are offering high quality and 100% natural Kratom in powder or stems. Our Kratom is imported from Indonesia in bulk which allows us to offer very low prices. Our Kratom is one of the cheapest in Czechia and costs from 99.96 EUR per kg.

 

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem