Vážení zákazníci, od 7.4. do 15.7. nebude možné objednávky z eshopu vyzvednout osobně. Zboží si můžete nadále objednat a nechat poslat za zvýhodněné ceny. Náš kratom je také možné zakoupit přímo ve Studiu Manuela, Londýnská 83 během otevíracích hodin. Dear customer, order collection in person will not be possible from 4 Apr and Jul 15. You can still order online and have your order delivered to you. Alternatively, you can also purchase our kratom directly at Studio Manuela, Londynska 334/83, Praha 2 during their opening hours.

Fajn Kratom

Webová stránka značky: Fajn Kratom
 

logo FK 100x100 O ESHOPU FAJN KRATOM:

Fajn Kratom dováží jeden z nejkvalitnějších kratomů v ČR a k tomu všemu ještě za super ceny. Děláme to už několik let a máme spoustu zákazníků po celém světě pod různými značkami. Nejde nám o zisk, ale v první řadě o kvalitu a spokojenost zákazníka. Vrátili jsme se zpět na český trh se značkou Fajn Kratom, abychom nabídli kvalitnější a levnější kratom pro sběratelské účely.

logo FK 100x100 ABOUT ESHOP FAJN KRATOM :

Fajn Kratom imports one of the highest quality kratoms in the Czech Republic at great prices. We have been doing this for several years and we have a lot of customers all over the world under different brands. We are not talking about profit, but first and foremost about quality and customer satisfaction. We returned to the Czech market with the Fajn Kratom brand to offer better and cheaper kratom for collectors purposes.

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem