Osobní vyzvednutí ve Studiu Manuela/ eshop a rozvoz Wolt nebude možný od 19.6. 13:30 do 23.6. 16:00. Doručení DPD a Zásilkovnou nejsou omezeny.

Kratomové tablety | Kratom tablets

flag-400 Co jsou Kratomové tablety?

Kratom tablety jsou vyrobené lisováním kratomu v prášku pomocí metody mokré granulace. Jedná se o původní a nákladnější metodu výroby tablet. Je sice nákladnější a časově náročnější, ale výsledkem jsou vysoce kvalitní a pevné tablety ve tvaru oblong. Nejedná se tedy o levnější kratom kapsle, které obsahují další látky. Naše tablety mají obsah 95% čistého kratomu a pouze 5% nezávadného pojiva (škrob, stearan).
Tabletky z kratomu prodáváme ve třech různých barvách - zelené, červené a bílé. Jsou vyrobené z námi prodávaného kratomu.
Rozhodli jsme se je nabídnout za bezkonkurenčně nejnižší cenu a to až dvojnásobně nižší v porovnání s konkurencí!

flag-800 What are kratom tablets?

Kratom tablets are manufactured from high pressurized pure kratom powder using proprietary wet granulation method. This is the original method to manufacture kratom tablets. It is a more expensive and more time consuming method, however the resulting oblong shaped kratom pills are very solid and hard. As opposed to the cheaper kratom capsules, the tablets do not contain any unnecessary substances. Each tablet is made of 95% pure kratom and only 5% of unharmful lubricants (dextrose, stearane).
Our kratom tablets are sold in 3 different strains - green, red and white. They are made out of the kratom sold on this shop.
We have decided to offer them to you for the most competitive price on the market, almost 2x cheaper than the competition!
 

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem